موتور ماشین آلودگی هوا رود کارون آلودگی

موتور ماشین: آلودگی هوا رود کارون آلودگی خوزستان ایران اهواز خوزستان شهرهای مهم ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به دنبال جلسه با اینفانتینو هستیم/ فکر تساوی در دربی نیستیم ، گرشاسبی

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: به دنبال برگزاری جلسه‌ای با اینفانتینو هستیم تا مباحثی در خصوص پرسشها حقوقی کلوب را مطرح کنیم.

به دنبال جلسه با اینفانتینو هستیم/ فکر تساوی در دربی نیستیم ، گرشاسبی

گرشاسبی: به دنبال جلسه با اینفانتینو هستیم/ فکر تساوی در دربی نیستیم

عبارات مهم : برانکو

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: به دنبال برگزاری جلسه ای با اینفانتینو هستیم تا مباحثی در خصوص پرسشها حقوقی کلوب را مطرح کنیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا گرشاسبی بعد از پیروزی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان گفت: بازی امروز سرسره بازی بود. از طرفی هم برانکو تدبیری اتخاذ کرده بود تا جهت بازی بعدی به بازیکنان استراحت دهد. بازیکنان امروز خوب بودند و با برد امروز فاصله ما در جدول زیاد شد.

به دنبال جلسه با اینفانتینو هستیم/ فکر تساوی در دربی نیستیم ، گرشاسبی

او افزود: انتظارمان از بازیکنان این است در داربی نیز بازی خوب و تماشاگرپسند به نمایش بگذارند. ان شاءالله نتیجه را هم از آن خودشان می کنند.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس همچنین راجع به جلسه یکسان پرسپولیس و استقلال و شائبه تساوی در بازی پیش رو گفت: جلسه مشترکی نداریم و تنها جلسه مطبوعاتی بین مدیران دو کلوب با رسانه ها خواهیم داشت. اصلا این فکرها نیز در سر ما نیست و بازیکنان جهت برد به زمین می روند.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: به دنبال برگزاری جلسه‌ای با اینفانتینو هستیم تا مباحثی در خصوص پرسشها حقوقی کلوب را مطرح کنیم.

گرشاسبی راجع به احتمال برگزاری جلسه با اینفانتینو بیان کرد: کلوب استقلال را نمی دانم ولی ما به دنبال برگزاری جلسه ای با او هستیم تا مباحثی در خصوص پرسشها حقوقی کلوب را مطرح کنیم تا مسدود بودن پنجره نقل و انتقالات کلوب حل شود. دو کلوب به توافق رسیدیم و هیچ مشکلی بین ما نیست. با توجه به آسیب زیاد پرسپولیس، انتظار داریم نگاه مثبتی به کلوب پرطرفدار آسیا شود.

او راجع به نیمکت نشینی مسلمان هم توضیح داد: سرمربی کلوب تصمیم می گیرد و ما اگر به عنوان مدیرعامل دخالت کنیم، حرفه ای و منطقی نیست. برانکو امروز از بازیکنان جوان استفاده و آن ها را آزمون کرد. شاید جهت مسلمان هم برنامه هایی دارد. ولی راجع به پرسشها انضباطی مسلمان چیزی به ما نگفته و حتی برانکو درخواست تمدید قرارداد با او را کرده است.

واژه های کلیدی: برانکو | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz