موتور ماشین آلودگی هوا رود کارون آلودگی

موتور ماشین: آلودگی هوا رود کارون آلودگی خوزستان ایران اهواز خوزستان شهرهای مهم ایران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگری که هر سال 239 میلیون دلار درآمد دارد

«جورج کلونی» بازیگر 57 ساله آمریکایی در یک سال اخیر موفق به کسب درآمد هنگفت 239 میلیون دلاری شده است است. 

بازیگری که هر سال 239 میلیون دلار درآمد دارد

بازیگری که هر سال 239 میلیون دلار درآمد دارد

عبارات مهم : جایزه

«جورج کلونی» بازیگر 57 ساله آمریکایی در یک سال اخیر موفق به کسب درآمد هنگفت 239 میلیون دلاری شده است هست.

به گزارش ایسنا به نقل از فاکس نیوز، نشریه اقتصادی فوربس بروزترین فهرست از پردآمدترین اشخاص مشهور دنیا در رشته های متفاوت را انتشار داده است و «جورج کلونی» بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی با درآمد هر سال 239 میلیون دلار بعد از «فلوید می ودر» بوکسور آمریکایی در جایگاه دوم این فهرست قرار داده شد تا در یک سال گذشته از هر سینماگر و بازیگری در دنیا درآمد بیشتری داشته باشد.

«جورج کلونی» نخستین بار جهت بازی در سریال های «حقایق زندگی» و «روزان» به عنوان یک بازیگر مطرح شد ولی بازی در نقش دکتر «دو راس» در سریال «ER» بود که جهت او دو جایزه «امی» و سه جایزه «گلدن گلوب» به ارمغان آورد. وی در سال ۱۹۹۹ جهت حضور در صنعت سینما، بازی در سریال «ER» را رها کرد و از آن وقت تاکنون شش بار (برای عالی ترین بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه نویسی و تهیه کنندگی) نامزد کسب جایزه اسکار شده است است که یک بار جهت فیلم «سیریانا» در سال ۲۰۰۵ موفق به کسب جایزه عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و در سال ۲۰۱۲ نیز در مقام تهیه کننده در کنار «بن افلک» و «گرنت هسلا» اسکار عالی ترین فیلم را جهت تهیه کنندگی «آرگو» به دست آورد.

بازیگری که هر سال 239 میلیون دلار درآمد دارد

«کلونی» تاکنون فیلم های «اعترافات یک ذهن خطرناک» (۲۰۰۲)، «شب بخیر و موفق باشید» (۲۰۰۵)، «کلاه چرمی ها» (۲۰۰۸)، «عید مارس» (۲۰۱۱) و «مردان تاریخی» (۲۰۱۲) را در مقام کارگردان برابر دوربین برده است.

در فهرست پردرآمدترین سلبریتی های دنیا بعد از «فلوید می ودر» (285 میلیون دلار) و «جورج کلونی» (239 میلیون دلار)، «کایلی جنر» با درآمد 166.5 میلیون دلاری قرار گرفته است که در حال تبدیل شدن به جوان ترین میلیونر جوان و مستقل آمریکایی است.

«جورج کلونی» بازیگر 57 ساله آمریکایی در یک سال اخیر موفق به کسب درآمد هنگفت 239 میلیون دلاری شده است است. 

«جودیت شایندلین» وکیل آمریکایی با 147 میلیون دلار، «دواین جانسون» بازیگر آمریکایی معروف به راک با 124 میلیون دلار، گروه موسیقی بریتانیایی کُلدپلی با 115.5 میلیون دلار، «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا با 111 میلیون دلار، «اد شیران» خواننده انگلیسی با 108 میلیون دلار و «کریستیانو رونالدو» با 108 ملیون دلار در مکان های چهارم تا دهم پردرآمدترین اشخاص مشهور دنیا در یک سال اخیر قرار گرفته اند.

واژه های کلیدی: جایزه | سریال | میلیون | بازیگر | بازیگری | میلیونر | بازیگری | آمریکایی | کارگردان | کسب درآمد | کارگردانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz