موتور ماشین آلودگی هوا رود کارون آلودگی

موتور ماشین: آلودگی هوا رود کارون آلودگی خوزستان ایران اهواز خوزستان شهرهای مهم ایران

گت بلاگز اخبار بین الملل باج سیبیلبرای تغییرنظام کشور عزیزمان ایران

یک مقام سابق وزارت خارجه آمریکا گفت که مشاور امنیت ملی تازه این کشور از گروهک منافقین جهت تلاش جهت عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران پول دریافت کرده است. 

باج سیبیلبرای تغییرنظام کشور عزیزمان ایران

باج سیبیلبرای تغییرنظام ایران

عبارات مهم : امنیت

یک مقام سابق وزارت خارجه آمریکا گفت که مشاور امنیت ملی تازه این کشور از گروهک منافقین جهت تلاش جهت عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران پول دریافت کرده هست.

به گزارش فارس ؛روزنامه «واشنگتن پست» در یادداشتی به بررسی نظر ها و ارتباطات «جان بولتون» مشاور امنیت ملی تازه آمریکا پرداخته و نوشت او خواستار عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران است.

در ابتدای این یادداشت با اشاره به نظر های افراطی و جنگ طلبانه بولتون، آمده است که نظر او راجع به عوض کردن نظام ایران، منعکس کننده نظرات حامیان او از جمله اسرائیل، عربستان سعودی و گروه منافقین است.

باج سیبیلبرای تغییرنظام کشور عزیزمان ایران

واشنگتن پست با تاکید بر ارتباط نزدیک جان بولتون با گروه تروریستی منافقین، نوشت که او با تلاش هایش در سال 2012 توانست نام این گروه را از فهرست شرکت های تروریستی آمریکا خارج کند.

این روزنامه با بیان اینکه گروهک منافقین در نظر مردم کشور عزیزمان ایران به خاطر جنایت ها و ایستادن در کنار دشمن، به شدت منفور هست، افزود که ولی این کار بولتون هم نتوانست نظر آنها را راجع به این گروه عوض کردن دهد.

یک مقام سابق وزارت خارجه آمریکا گفت که مشاور امنیت ملی تازه این کشور از گروهک منافقین جهت تلاش جهت عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران پول دریافت کرده است. 

نویسنده این یادداشت ضمن اشاره به اینکه گروهک منافقین مبالغی را به مقامات متفاوت آمریکایی پرداخت کرده تا از آنها حمایت و در همایش هایشان صحبت کنند، نوشت: «یک مقام سابق وزارت خارجه آمریکا که در امور کشور عزیزمان ایران فعالیت می کرد به من گفت که بولتون نیز از این گروه پول دریافت کرده است».

«دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا بامداد جمعه «هربرت ریموند مک مستر» را از سمتش به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید برکنار و «جان بولتون»، سفیر اسبق آمریکا در شرکت ملل را به عنوان جانشین او منصوب کرد. بولتون سومین مشاور امنیت ملی ترامپ خواهد بود. ترامپ، بعد از استعفای مایکل فلین، مک مستر را به جای او گزینش کرده بود.

«بولتون» یکی از ضدایرانی های نومحافظه کار در آمریکا است که از صریح ترین مخالفان توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 به شمار می رود. او بارها در مصاحبه ها و نوشته های متفاوت از اینکه روش ترامپ راجع به برجام تحت تأثیر مواضع تیلرسون و مک مستر قرار گرفته گلایه کرده بود.

باج سیبیلبرای تغییرنظام کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | آمریکا | ایرانی | بولتون | منافقین | آمریکایی | ایرانی ها | دونالد ترامپ | گروهک منافقین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz