موتور ماشین آلودگی هوا رود کارون آلودگی

موتور ماشین: آلودگی هوا رود کارون آلودگی خوزستان ایران اهواز خوزستان شهرهای مهم ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های بیش از 100 متر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

آمارهای رسمی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن نشان می‌دهد: در نخستین ماه از فصل تابستان امسال در مجموع واحدهای مسکونی با زیربنای کمتر از 80 مترمربع، 3/ 51 درصد ا

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های بیش از 100 متر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

قیمت پیشنهادی آپارتمان های بیش از 100 متر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

آمارهای رسمی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن نشان می دهد: در نخستین ماه از فصل تابستان امسال در مجموع واحدهای مسکونی با زیربنای کمتر از 80 مترمربع، 3/ 51 درصد از معاملات خرید و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده اند در عین حال تقاضا جهت خرید آپارتمان های مسکونی با زیربنای 100 تا 170 مترمربع نیز 4/ 25 درصد از معاملات انجام شده است طی یک ماه تیر را مشمول بر می شود.

به گزارش دنیای اقتصاد؛به گفته بسیاری از مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عمده تقاضا جهت این دسته از آپارتمان های مسکونی از سوی خریدارانی انجام می شود که به دنبال تبدیل به احسن کردن منزل خود هستند.

در شرایط کنونی نیز قیمت این دسته از آپارتمان ها با توجه به آنکه بازار در دوره پیش رونق به سر می برد در بسیاری از مناطق شهر به خاص اگر عمر واحدها بیش از یک سال باشد به قیمت میانگین مناطق نزدیک تر شده است است.

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های بیش از 100 متر در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در عین حال مناطقی از شهر نیز هستند که این نوع واحدها با قیمتی بالاتر از قیمت میانگین منطقه عرضه شده است اند. به عنوان مثال یکی از مشاوران املاک در محدوده پاسداران عنوان می کند در یکی از خیابان های این منطقه آپارتمانی 110 متری و نوساز، مترمربعی 11 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است هست، این در حالی است که میانگین قیمت آپارتمان های مشابه در این محدوده حدود 9 میلیون و 220 هزار تومان است و بنابراین بازه قیمتی مورد قبول جهت این آپارتمان ها مترمربعی بین 8 میلیون و 670 هزار تومان تا 9 میلیون و 900 هزار تومان است.

به گفته این مشاور املاک در حال حاضر که موتور معاملات خرید و فروش ملک در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال روشن شدن است بعضی مالکان و سازنده ها به خیال زیاد کردن سود حداکثری قیمت های پیشنهادی خود را تخیلی و بسیار متفاوت تر از قیمت میانگین منطقه عنوان می کنند بنابراین خریداران باید با آگاهی و اطلاعات کامل در مورد قیمت منطقه نسبت به خرید یک واحد مسکونی اقدام کنند.

آمارهای رسمی بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن نشان می‌دهد: در نخستین ماه از فصل تابستان امسال در مجموع واحدهای مسکونی با زیربنای کمتر از 80 مترمربع، 3/ 51 درصد ا

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz